Ndërlidhjet

BRUKSEL


Komisioni Evropian e ka uruar Letoninë për anëtarësim në Bashkimin Evropian. Kryetari i këtij komisioni Romano Prodi ka thënë se Letonia do të sjellë përvojën e vet dhe vullnetin e mirë në, siç e ka quajtur ai, "familjen evropiane".
XS
SM
MD
LG