Ndërlidhjet

BAGDAD


Sot ndodhi një shpërthim afër selisë së Kombeve të Bashkuara në Bagdad.
Zëdhënësi i ushtrisë amerikane Sean Kirley tha se sulmi vetëvrasës me një automjet që shpërtheu, la të vrarë vozitësin dhe një roje irakiene.
XS
SM
MD
LG