Ndërlidhjet

VARSHAVË


Brigada antiterroriste e Polonisë ka çarmatosur një person, që mbrëmë pas orës 20 kishte hyrë në ndërtesën e televizionit polak dhe kishte marrë një peng.
Sulmuesi 30-vjeçar kishte hyrë në një studio duke kërkuar të paraqitet para kamerave apo të transmetohet video shiriti që e kishte sjellë me vete.
XS
SM
MD
LG