Ndërlidhjet

RIAD


Forcat saudite të sigurisë sot janë përleshur me një grup personash të armatosur, që kishin marrë disa pengj në një spital në qytetin Jizan në jug të vendit.
Ministria e Brendshme njoftoi se në shkëmbim zjarrin janë vrarë të paktën tre militantë dhe një polic.
XS
SM
MD
LG