Ndërlidhjet

STOKHOLM


Stuhia e fuqishme në Skandinavi sot la pa energji elektrike mbi dy milionë shtëpi.
Në Suedi rrugët u mbyllën nga drunjtë e rrëzuar, kurse në Kopenhagë u paralizuan të gjitha metrotë dhe trenat e qytetit.
XS
SM
MD
LG