Ndërlidhjet

RIAD


Zyrtarët sauditë njoftojnë se një militantë i vrarë dje ishte personi i kërkuar i Shteteve të Bashkurara si një figurë kyçe e rrjetit terrorist Al-Kaidës. Autoritete saudite bëjnë të ditur se në incidentin e djeshëm u vra një oficer dhe tre militantë të dyshuar.
XS
SM
MD
LG