Ndërlidhjet

BANJA LLUKË


Trupat britanike dhe amerikane kanë sekuestruar rreth 120 tonelata armë dhe municion në Bosnjen veriore, të banuar me popullatë serbe.
Të fshehura nëpër bunkerë dhe shpella, armët kryesisht janë gjetur gjatë tre javëve të stërvitjes operacionale "Përgjigja Dinamike 2003.
XS
SM
MD
LG