Ndërlidhjet

BAGDAD


Një bombë ka shpërthyer në hotelin Aike në Bagdad, ku janë të vendosur disa gazetarë të huaj dhe rrjeti televiziv amerikan, NBC. Policia e Irakut ka bërë të ditur se nga ky shpërthim është vrarë roja e hotelit dhe janë shkaktuar dëme materiale.
XS
SM
MD
LG