Ndërlidhjet

QYTETI I GAZES


Sot në orët e hershme të mëngjesit, trupat izarelite kanë vrarë 4 militantë palestinezë. Palestinezët janë vrarë gjatë bastisjeve të ushtarëve izraelitë në Hebron të Bregut Perendimor dhe në kampin e refugjatëve në Gaza. Njoftohet edhe për disa të plagosur.
XS
SM
MD
LG