Ndërlidhjet

KEMP DEJVID


Presidenti amerikan, George Bush dhe ai rus, Vladimir Putin edhe sot vazhduan të diskutojnë për çështje aktuale në samitin e tyre në Kemp Dejvid afër Uashingtonit. Për sot në orët e vona të pasditës është paralajmëruar një konferencë për media e të dy presidentëve. Në bisedimet e deritashme është diskutuar për Irakun, Iranin, Korenë Veriore dhe për Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG