Ndërlidhjet

MOSKË


Kryeministri i administratës pro-moskovite i Çeçenisë, Anatoli Popov, është helmuar prej ushqimit dhe është në gjendje të rendë në spitalin e Gudermes në Çeçeni. Qeveria çeçene ka njoftuar se helmimi është shkaktuar nga një substancë me origjinë të panjohur.
XS
SM
MD
LG