Ndërlidhjet

BAGRAM


Një ushtar amerikan dhe dy militantë afganë janë vrarë dje në juglindje të Afganistanit.
"Një pjesëtar i koalicionit u vra nga plagët e marra kurse dy të tjerë u plagosën si pasojë e luftimeve afër qytetit Shkin", tha zëdhënësi i ushtrisë, koloneli Rodney Davis.
XS
SM
MD
LG