Ndërlidhjet

TOKIO


Qeveria e Japonisë vendosi t'i ngrijë të gjitha asetet që kanë të bëjnë me grupin militant palestinez Hamas.
Ministria e jashtme tha se vendimi u mor pas hapave të ngjashëm nga Shtetet e Bashkuara, Bashkimi Evropian dhe Kanadaja.
XS
SM
MD
LG