Ndërlidhjet

LONDËR


Policia britanike ka arrestuar 10 persona në bazë të ligjit anti-terror, në vargun e bastisjeve të sotme në Londër dhe Mançester.
Zëdhënësi i Scotland Yard-it tha se të arrestuarit janë me origjinë nga Algjeria.
XS
SM
MD
LG