Ndërlidhjet

TOKIO


I dërguari special amerikan James Kelly e shfaqi shpresën se për 6 javë mund të fillojnë bisedimet 6-palëshe rreth krizës bërthamore veri-koreane.
Kelly i bëri këto komente pas takimit të mbyllur për opinionin, me zyrtarët japonezë dhe jug-koreanë në Tokio.
XS
SM
MD
LG