Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrtarët amerikanë që u kanë prirë kërkimeve për armët e shkatërrimit në masë në Irak, sot pritet të raportojnë para Kongresit të Shteteve të Bashkuara.
Prezentimi i raportit nuk do të jetë publik, dhe nuk pritet të publikohen detajet.
XS
SM
MD
LG