Ndërlidhjet

SHKUP


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s George Robertson, i shoqëruar nga përfaqësuesit e 19 vendeve anëtare të aleancës, sot e viziton Shkupin, ku me zyrtarët e Maqedonisë pritet t'i diskutojë çështjet politike dhe të sigurisë.
Robertson gjithashtu do ta vizitojë edhe shtabin e operacionit paqëruajtës të Bashkimit Evropian "Concordia".
XS
SM
MD
LG