Ndërlidhjet

BAGDAT


Tre ushtarë amerikanë janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur në incidente të ndara në Irak gjatë 24 orëve të fundit.
Në të tre rastet ushtarët amerikanë kanë qenë caqe të sulmeve.
XS
SM
MD
LG