Ndërlidhjet

SEUL


Koreja e Veriut ka bërë të ditur se ka prodhuar 8 000 shufra që mund të përdoren për bomba bërthamore dhe është e gatshme të prodhojë dhe të tjera, nëse është e nevojshme, kanë bërë të ditur burimet e Ministrisë së Jashtme të Penjanit.
Këto burime kanë theksuar se Koreja e Veriut nuk ka bërë premtime për pjesëmarrje në bisedimet e tjera gjashtëpalëshe.
XS
SM
MD
LG