Ndërlidhjet

BUKURESHT


Një zyrtar i ministrisë rumune të Shëndetësisë tha se ministreja e Shëndetësisë do të përjashtohet nga universiteti shtetëror dhe më nuk do të ligjërojë atje.
Mirçea Beuran fajësohet se në punimet shkencore të saj, ka bërë plagjiaturë nga librat amerikanë dhe francezë.
XS
SM
MD
LG