Ndërlidhjet

BEOGRAD


Sot është tre vjetori i rrëzimit të Sllobodan Millosheviqit, pas revoltave që pasuan rezultatin e zgjedhjeve presidenciale.
Sipas aktivistëve pro demokracisë tre vjet pas rënies së Millosheviqit nuk ka shumë për t'u festuar. Ata thonë se duhet protestuar ndaj udhëheqësve të sotëm që kanë dështuar të rimëkëmbin vendin dhe nuk kanë përmbushur premtimet zgjedhore të para tre viteve.
XS
SM
MD
LG