Ndërlidhjet

TEHERAN


Policia e Iranit sot dogji 40 tonelata drogë, në kuadër të ceremonialit vjetor për luftimin e trafikimit dhe përdorimit të drogës.
Djegia u bë në praninë e diplomatëve të huaj dhe zyrtarëve të Kombeve të Bashkuara.
Vlera e drogës në tregun evropian vlerësohet disa miliarda dollarë.
XS
SM
MD
LG