Ndërlidhjet

BAGDAD


Dy ushtarë amerikanë janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur mbrëmë vonë kur patrulla e tyre hasi në një pritë në verilindje të Bagdadit, ka bërë të ditur sot ushtria amerikane. Agjencitë e lajmeve raportojnë se nuk janë dhënë detaje të tjera të kërij incidenti.
XS
SM
MD
LG