Ndërlidhjet

KAJRO


Kreu i Komisionit Evropian, Romano Prodi dhe presidenti egjiptian, Hosni Mubarak, ndajnë të njëjtin pesimizëm për gjendjen në Lindjen e Mesme.
Kjo u bë e ditur nga kryekomisioneri evropian Prodi, i cili gjendet për vizitë në Egjipt.
XS
SM
MD
LG