Ndërlidhjet

TIRANË


Dy partite politike më të mëdha në Shqipëri, pohojnë se Partia Socialiste ka fituar në 36 ndërsa Partia Demokratike në 25 Bashki në zgjedhjet e djeshme lokale. Lideri opozitar Sali Berisha (PD) ka thënë se nuk do ti pranoj zgjedhjet në qytetet Tiranë dhe Durrës.
XS
SM
MD
LG