Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush tha se Kina dhe Japonia duhet të pushojnë së ndërhyri në tregun e parave, dhe ta lënë tregun t'i vendosë rregullat e veta.
Komentet e presidentit amerikan u bënë në prag të turneut të tij në Azi, që fillon nesër me vizitën në Japoni.
XS
SM
MD
LG