Ndërlidhjet

PARIS


Duke përshëndetur fillimin e dialogut Prishtinë – Beograd, ministria e jashtme e Francës, në një kumtesë të sotme, ka shfaqur shpresën se bisedat për çështje eknike do ti kontribuojnë kthimit të sërishëm të besimit dhe eliminimit të pasojave të së kaluarës së dhimbshme".
XS
SM
MD
LG