Ndërlidhjet

QERBELA


Tre policë ushtarakë të Shteteve të Bashkuara dhe dy oficierë policor të Irakut janë vrarë mbrëmë nga sulmues të panjohur në Qerbela.
Ushtaraku amerikan Ralf Manos, ka konfirmuar këto vrasje dhe ka shtuar se dy policë tjerë amerikanë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG