Ndërlidhjet

RRIPI I GAZËS


Në përleshjet e sotme në kampin e refugjatëve palestinezë, forcat e izraelit kanë vrarë tre persona. Burime shëndetësore kanë thënë se është vrarë një anëtar i Hamasit, një militant islamik dhe një kalimtare rasti, transmeton agjencia Reuters. Është raportuar se afro 16 persona të tjerë janë lënduar nga përleshjet e sotme.
XS
SM
MD
LG