Ndërlidhjet

STAMBOLL


Të paktën 11 njerëz e kanë humbur jetën dhe 9 janë lënduar nga përplasja e një autobusi dhe kamioni në afërsi të Stambollit.
Në një aksident tjetër, një turiste gjermane e ka humbur jetën dhe 12 gjermanë tjerë janë lënduar kur minibusi i tyre kishte rrëshqitur nga rruga në Turqinë lindore.
XS
SM
MD
LG