Ndërlidhjet

BERLIN


Një parashutist që u hodh nga ndërtesa e lartë 145 metra në Mynih, i ka shpëtuar vdekjes, megjithëse parashuta e tij nuk u hap.
Zjarrfikësve u desh një orë ta shpëtojnë njeriun, pasi ai kishte rënë në një vinç pranë ndërtesës, 45 metra mbi tokë.
Policia tha se austriaku 32-vjeçar është hedhur pa leje, dhe e liroi pas kaucionit prej 450 euro.
XS
SM
MD
LG