Ndërlidhjet

SARAJEVË


Kryeprokurorja e Gjykatës së Hagës Carla Del Ponte fillon nesër në Bosnjë një vizitë dy ditore.
Gjatë ditës së parë Del Ponte pritet të takohet me përfaqësuesit ndërkombëtarë në Sarajevë.
Kryeprokuroja e Hagës do takohet dhe me zyrtarët e Republikës serbe të Bosnjës.
XS
SM
MD
LG