Ndërlidhjet

BEOGRAD


Parlamenti i Serbisë ka përfunduar debatin lidhur me votbesimin e qeverisë serbe dhe kryetares së Parlamentit, zonjës Natasha Micic.
Opozita e ka vlerësuar qeverinë si të korruptuar dhe të paaftë për zhvillimin e vendit.
Megjithatë nuk dihet se kur do të votohet për besimin e qeverisë.
XS
SM
MD
LG