Ndërlidhjet

GJILAN


Komandanti i kampit ushtarak amerikan në Gjilan, Alen Ponsini ka thënë sot se në këtë rajon krimet me motive ndëretnike kanë shënuar rënie të madhe. Ai ka thënë se "është dëshirë e të gjithëve që të harrohet dhuna e së kaluarës dhe të ndërtohet e ardhmja e përbashkkët ndërmjet të gjitha komuniteteve".
XS
SM
MD
LG