Ndërlidhjet

KAIRO


Muaji i shenjtë islam i Ramazanit sot filloi në Egjipt, Jordan, Libi, Jemen dhe territoret palestineze.
Liderët fetarë në Arabinë Saudite, Bahrein, Kuvajt, Siri, Irak, Liban, Katar, Oman dhe Emiratet e Bashkuara Arabe kanë thënë se muaji i shenjtë fillon të hënën.
XS
SM
MD
LG