Ndërlidhjet

BUKURESHT


Mbi 10 mijë studentë rumunë kanë protestuar duke kërkuar nga qeveria të investojë më shumë në sektorin e arsimit si dhe përmirësimin e kushteve të jetesës.
XS
SM
MD
LG