Ndërlidhjet

ANKARA


9 njerëz kanë vdekur dhe 20 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik në Turqinë qëndrore.
Shkaktarë për incidentin mësohet se janë kushtet e këqija të motit.
XS
SM
MD
LG