Ndërlidhjet

VLADIKAVKAZ


Artileria ruse i ka granatuar pozitat e kryengritësve në disa zona të Çeçenisë, ndërkohë që 4 ushtarë dhe një polic rus janë vrarë nga forcat çeçene.
Njoftohet gjithashtu se në operacionet e fundit në Çeçeni, forcat ruse kanë arrestuar mbi 200 njerëz.
XS
SM
MD
LG