Ndërlidhjet

JERUSALEM


Policia izraelite ka marrë në pyetje për rreth shtatë orë kryeministrin Ariel Sharon rreth dyshimeve për rryshfet dhe financime të kundërligjshme politike.
Sharon nga ana e tij ka hedhur poshtë mundësinë e keqpërdorimeve dhe ka thënë se është i gatshëm të bashkëpunojë me autoritetet izraelite.
XS
SM
MD
LG