Ndërlidhjet

DUSHANBE


Rojet kufitare ruse kanë sekuestruar mbi 70 kg heroin në kufirin mes Afganistanit dhe Taxhikistanit.
Prej fillimit të vitit në kufirin e njëjtë janë sekuestruar mbi 4 mijë e 500 kilogramë heroinë.
XS
SM
MD
LG