Ndërlidhjet

MISISIPI


Një veturë është përplasur sot në ndërtesën që ndodhej në hapësirën ku presidenti amerikan, George Bush po merrte pjesë në një tubim politik. Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Trent Duffy ka thënë se zoti Bush nuk ishte lënduar dhe se nuk ka pasur të shtëna nga apo në drejtim të veturës. Ky zëdhënës tha se "përplajsja e veturës nuk ishte edhe aq afër". Për më pak se pesë minuta pas këtij incidenti, kolona e veturave e presidentit Bush u largua nga andej.
XS
SM
MD
LG