Ndërlidhjet

VLADIKAVKAZ


Katër ushtarë rusë janë vrarë në Çeçeni në 24 orët e fundit.
Viktimat janë vrarë nga minat dhe sulmet e kryengritësve çeçenë.
Ndërkohë, zyrtarë të Këshillit Çeçen të Sigurisë i kanë kritikuar pohimet e Rusisë se shërbimet publike në Çeçeni janë përmirësuar.
XS
SM
MD
LG