Ndërlidhjet

BUDAPEST


Punonjës të forcave të rendit nga vendet ballkanike kanë filluar sot aftësimin në metodat e luftës kundër terrorizmit, program ky i mbështetur nga Shtetet e Bashkuara.
Punonjës të rendit nga Shqipëria, Maqedonia, Bosnja, Serbia e Mali i Zi dhe Kroacia për një javë do njihen me menaxhimin e krizave, bisedimet në rast të krizave të pengjeve dhe hetimin e burimeve financiare të dyshimta.
XS
SM
MD
LG