Ndërlidhjet

SEUL


Presidenti pakistanez Pervez Musharaf ka hedhur poshtë informacionet se vendi i tij ka ndihmuar Korenë e Veriut për të zhvilluar armë bërthamore.
"Më duhet t'ju siguroj se kam hetuar edhe për rastet në të shkuarën dhe nuk kam gjetur asnjë rast të bashkëpunimit", tha Musharaf derisa po viziton Korenë e Jugut.
XS
SM
MD
LG