Ndërlidhjet

KALKUTË


21 punëtorë janë djegur të gjallë kur zjarri përfshiu një ndërtesë në lindje të Indisë. Policia tha se zjarri ishte i qëllimshëm dhe ka arrestuar mbi 100 njerëz.
XS
SM
MD
LG