Ndërlidhjet

LONDËR


I dërguari i Koresë së Veriut në Britani tha se Penjani ka përbërëisit e armëve bërthamore dhe është në gjendje t'i përdorë ato në rast të ndonjë sulmi të mundshëm nga Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG