Ndërlidhjet

BEOGRAD


Parlamenti serb ka pezulluar debatin për të votuar mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë, si pasojë e mungesës së deputetëve.
Opozita akuzon qeverinë e Zhivkovicit për korrupsion dhe paaftësi në qeverisje.
XS
SM
MD
LG