Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtarët amerikanë kanë arrestuar 18 të dyshuar për pjesmarrje, përgatitje dhe ekzekutim të një sulmi në hotelin Al Rashid të Bagdadit.
Siç dihet në atë sulm ishin vrarë 18 veta.
XS
SM
MD
LG