Ndërlidhjet

KANDAHAR


Së paku një person është plagosur derisa një automjet-bombë ka shpërthyer përpara zyrave të Kombeve të Bashkuara në Kandahar.
Gjatë ditëve të fundit trupat amerikane dhe ato afgane kanë pasur disa përleshje të armatosura me, siç thonë ato, trupat armike.
XS
SM
MD
LG