Ndërlidhjet

TIRANE


Presidenti i Republikës sw Shqipwrisw, Alfred Moisiu dhe homologu i tij polak, Aleksandër Kvashnjevski, i cili po viziton Tiranën, morrën pjesë në nënshkrimin e një marrëveshjeje për bashkëpunim doganor mes dy vendeve, në mjediset e Pallatit të Brigadave.
Të dy presidentët, në një konferencë të përbashkët për shtyp, shprehën gatishmërinë për thellimin e bashkëpunimit.
XS
SM
MD
LG